Pavel Janovec

0

Zájezd do LEGOLANDU – 18.5.2023

22

Led 2024

LEGOLAND – 18.5.2023 – jednodenní výlet pro malé i velké, kteří si rádi hrají a mají chuť se pořádně vyřádit. Navštívíte svět LEGO kostiček. Najdete zde modely nejznámějších staveb a zajímavostí. K vidění je například hamburský přístav s plovoucími loděmi, mnichovské letiště s modelem Boingu, Největší LEGO model světa (pět metrů dlouhý) – fotbalový stadion Allianz aréna, model Frankfurtu nebo Berlína s budovou Reichstagu a televizní věží, známý zámek Neuschwanstein nebo charakteristické exteriéry Nizozemí, Benátek či Švýcarska. Interaktivní část obsahuje např. procházku podmořským světem ATLANTIS, horskou dráhu Projekt X, hudební nástroje z lega, které můžete ovládat a mnoho dalšího. Můžete absolvovat safari projížďku mezi zvířaty z lega, projížďku loďkou džunglí a následný sjezd vodním strmým korytem, provazové centrum a dinopark. V Legolandu je množství skluzavek, vodních děl, lunaparkových atrakcí s tématikou LEGO, dětských hřišť a prolézaček. Naleznete tu zábavu na celý den.

Odjezd na zájezd je v nočních nebo brzkých ranních hodinách z měst Mělník, Štětí, Roudnice, Litoměřice, Lovosice, Ústí nad Labem a dalších měst při cestě. S návratem je třeba počítat v pozdních nočních hodinách. Po domluvě možný odjezd pro skupiny 40-60 osob z Celé ČR.

Možná platba 1.990 Kč za dopravu i vstup (na všechny atrakce zdarma) skupinově.

Ceny jsou pouze orientační. Zájezd se uskuteční při obsazenosti alespoň 40 míst. Platba 30 dní před odjezdem na účet: 213837859/0600

Objednávejte na: jardapilnaj@email.cz

O obsazenosti míst Vás budu průběžně informovat.

Admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis.

Sociální sítě

Related Post