Pavel Janovec

0

POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB OSOBNÍHO CHARAKTERU A PRO OSOBNÍ HYGIENU, PRO RODINU A DOMÁCNOST

24

Dub 2024

V roce 1993 jsem založil firmu s určitou zodpovědností a povinností vyplývající ze zákona. Dnes se k tomuto tématu vracím, protože konečně mám v týmu toho správného člověka se sociálním vnímáním a protřelého konkrétní důležitou praxí, abych se zaručil, dal obě ruce do ohně, že to společně zvládneme.

Nabízím se všemi právními aspekty tyto služby:

 

POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB OSOBNÍHO CHARAKTERU A PRO OSOBNÍ HYGIENU, PRO RODINU A DOMÁCNOST

Jaroslav Pilnaj
IČ: 46029940

Hrubínova 172/6, 412 01 Litoměřice

tel.: 601590318
e-mail.: jardapilnaj@email.cz
www.jarda-pilnaj.cz

Bankovní spojení: 213837859/0600

Poskytování služeb osobního charakteru, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím a podobně. Doprovodné služby k lékaři, za nákupy, na procházky a poskytování základní pomoci doprovázeným osobám. Poskytování služeb pro osobní hygienu a služeb související s péčí o vzhled osob.

Poskytování služeb pro rodinu a domácnost, zejména zajišťování chodu domácnosti, vaření, úklid, praní, žehlení, péče o zahradu a podobně. Individuální péče o osoby, zejména děti nad tři roku věku v rodinách, příležitostné krátkodobé hlídání dětí, obstarávání nákupů a jiných záležitostí souvisejících s chodem domácnosti a jiná obstaravatelská činnost.

Každý člověk je pro nás důležitý a zásadou naší práce je a vždy bude respekt ke klientovi. Respektujeme osobnost, svobodnou vůli, důstojnost, soukromí, respektujeme možnosti a přání klienta.

Začátek provozu 1.7.2024. Objednávky klientů zasílejte na jardapilnaj@email.cz. Obratem Vám zašlu návrh Smlouvy o poskytování služeb, ceník a další informace. Služby osobního charakteru i služby pro domácnost bude vykonávat pan David Pilnaj, nar. 27.10.1974, který má praxi s klienty v Domově se zvláštním režimem Litoměřice, se sníženou soběstačností z důvodu stařecké demence a Alzheimerovy choroby. Navíc je to skvělý člověk se sociálním vnímáním a potřebou pomáhat.

 

Jaroslav Pilnaj – NEBÝT NA TO SÁM

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

* SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB OSOBNÍHO CHARAKTERU (PDF)
* CENÍK SLUŽEB (PDF)

 

Prosím, pošlete dál a pokud znáte člověka, který potřebuje jakkoli pomoct, kontaktujte nás. Poradíme i se sociálními příspěvky na péči. Rádi se o Vaše příbuzné postaráme se vší péčí.

 

Pokud by jste nám s projektem chtěli na začátku trochu pomoct, poradit nám, kontaktujte nás telefonicky na 601590318, e-mailem na jardapilnaj@email.cz, případně navrhněte schůzku.

 Děkujeme za jakoukoli radu a doporučení.

Admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis.

Sociální sítě

Related Post